Titanové nůžky (SET) - 8 1/2

  • Katalogové číslo: TITANIUM TiDuo850
Patchwork a quilting

Řada nůžek TITANIUM je novinka.

Speciální titanový povrch zaručuje nůžkám úžasnou tvrdost při střihu.  Přitom cena těchto nůžek je zcela srovnatelná s cenou za běžné nůžky, ale životnost je nekolikanásobně vyšší, takže získáte více.  Přitom nůžky lze velmi snadno brousit (brousky a brousícími zařízeními na nůžky tak jako obyčejné nůžky)  v případě, že je poškodíte na tvrdém povrchu jako je sponka, zip, špendlík atd. Titanový povrch je jen na povrchu.


Nůžky s titanovým ostřím  mají tyto vlastnosti:

Ostrost, lehkost, komfort 
Titanové nůžky jsou ostřejší, a díky povrchové úpravě jsou trvanlivější a několikanásobně tvrdší než materiály z nerezové oceli.
Měkké ergonomické a protipřilnavé držadla vám umožní maximální komfort po dobu každodenní práce. Lehkost a ergonomie nůžek pomáhají plynule stříhat.

Maximální trvanlivost 
Titanové nůžky jsou díky povrchové úpravě trvanlivější, nerezivějící, jsou odolné proti otěru a kyselému prostředí. 
Nepřivírají se mezi ně lepidla, materiály a jiné zbytky z procesu výroby, po použití zůstávají hladké a čisté.

Žádné volné místo, nebo povolení středu 
Speciální šroub anti-relieve zabraňuje povolení a rozevírání nůžek, garantuje příjemnou práci a dlouhodobé užívání. 

Všestrannost 
Linie Titanium je dokonalá pro všechny materiály, folie, plasty, papíry, kartony atd. Je nezastupitelná v textilním průmyslu. Perfektní v kancelářích a jiných provozech.

Nůžky jsou určeny pro střih jedné vrstvy materiálu. V případě, že chcete stříhat více vrstev, doporučujeme zakoupit kotoučovou řazačku, kde lze řezat výšku materiálu až 1cm v závislosti na typu řezačky a typu materiálu.