Steamer Texi Black Turbo vertikální napaření, žehlení

  • EAN: 5904341682244
  • Výrobce: SINGER

Steamer Texi Black Turbo vertikální napaření, žehlení

Parní žehlící systém - steamer Texi Black Turbo, vysokotlaký steamer pro dokonalé žehlení a osvěžení!

Popis

Představujeme revoluční řešení v oblasti žehlení a osvěžení. Steamer Texi Black Turbo je výkonný přístroj, díky kterému budou oděvy, textilie, čalouněný nábytek i koberce vypadat jako nové. Vestavěný parní generátor a vyhřívaná patka hlavy zkracují dobu žehlení a zaručují dokonalé výsledky!

 

Výkon a účinnost

Steamer Texi Black Turbo nechává konkurenci daleko za sebou. Zatímco jiné populární steamery produkují tenký proud páry o teplotě nepřesahující 100 °C, steamer Texi Black Turbo díky zabudovanému parnímu generátoru vytváří tlak 4,5 baru a teplotu páry až 155 °C! To znamená, že pára je sušší a je jí více než v případě jiných populárních steamerů. Díky funkci ohřevu patky může parní hlava fungovat podobně jako tradiční žehlička - horkým povrchem hlavy můžeme žehlit například švy. Díky Texi Black Turbo bude žehlení rychlé a nebude hrozit spálení a vyblednutí materiálu. Steamer byl vytvořen s ohledem na profesionály a bude nenahraditelný v krejčovské dílně, hotelu, prádelně nebo butiku s oblečením.

 

Bohatá výbava

Steamer Texi Black Turbo je standardně dodáván s příslušenstvím, které žehlení urychlí a usnadní. Nástavce pro nažehlování límců, lemů kalhot a klop saka zaručují přesnost a preciznost. Štětinový kartáč na osvěžení tkanin vrátí svěžest plyšovým látkám, kobercům a čalouněnému nábytku. Skládací, textilní, paropropustná podpěrná sada vám umožní pohodlně a efektivně žehlit větší plochy nebo případně "přimáčknout" vyhlazená místa pro požadovaný efekt. Steamer Texi Black Turbo má také velkou průhlednou nádržku na vodu 3,8 litru, kterou můžete doplnit bez vypnutí přístroje.

 

Všestrannost a praktičnost

Steamer Texi Black Turbo je nejen výkonný, ale také mimořádně univerzální. Je perfektní pro žehlení a osvěžení různých druhů oděvů, jako jsou šaty, kabáty, obleky, dekorativní předměty včetně záclon a koberců. Texi Black Turbo navíc dobře poslouží i na umělé kožešiny a čalouněný nábytek.

 

Praktické řešení pro alergiky

Steamer Texi Black Turbo díky čistícím vlastnostem páry odstraňuje alergeny, plísně, bakterie a pyl z látek a textilií, díky čemuž je perfektním řešením pro alergiky a zajišťuje svěží a čisté klima ve vašem okolí.

 

Standardní výbava:

Parní hlava s funkcí ohřevu
Praktický věšák se sponami pro upevnění například nohavic kalhot
Vertikální, textilní "žehlicí prkno", pro snadnější a rychlejší žehlení
Ochranná rukavice
Nástavec pro kartáčování a osvěžení vlasových materiálů, čalounění a koberců
Potah pro jemné tkaniny, který chrání materiál před přímým kontaktem s horkým povrchem hlavy
Nástavec na manžety umístěný uvnitř manžety pro dokonalé vyžehlení
Nástavec na límce umístěný pod rohy límečku košile, halenky nebo polo-košile usnadňující jejich žehlení

 

Technické parametry:

Napětí:220-240 V
Výkon:2200 W
Rychlost ohřevu:150 sec
Tlak:4,5 bar
Objem nádrže:3,8 l
Délka kabelu:2,2 m
Délka parního kabelu:1,8 m
Rozsah nastavení stožáru:1,3 - 1,75 m
Materiál parního kotle:Nerezová ocel
Ovládání páry:Přepínač v parní hlavě
Bezpečnostní systém:Ano
Funkce automatického čištění zařízení:Ano
Alarm nedostatku vody:Ano
Hmotnost zařízení:15,5 kg
Velikost balení:43 x 33 x 44 cm