Parní žehlící systém TEXI SMART S + B

  • Katalogové číslo: TEXI SMART S + B
  • Výrobce: TEXI

Parní žehlící systém TEXI SMART S + B

Žehlící prkno s automatickým vyvíječem páry a žehličkou, skládací, rozměr 120 x 45 cm. Součástí je rukávník, žehlička, odkládací plocha. Dokonale promyšlená kombinace parní žehličky, vyvíječe páry a aktivního žehlícího stolu.

Popis

Žehlící systém TEXI SMART S+B - jediný systém, kde nenajdete plasty a je profesionální. Díky nerezu má systém prodlouženou životnost.

Dokonale promyšlená kombinace parní žehličky, automatického vyvíječe páry a aktivního žehlícího stolu. Díky jednoduchému systému systému se snadno a rychle rozloží a uloží mezi skříně, nebo pod postel, nebo stůl.
Pomocí ruční páky zespodu stolu lze optimálně nastavit výšku žehlící desky dle potřeby. Už vás nebudou bolet záda. Tlak páry 3-4 bary a konstantní pára až 120 g/min. umožňuje dosažení profesionálních výsledků.
Pomocí tlačítka přímo na žehličce lze zvolit jednorázovou dávku páry či konstantní přívod páry. Možnost snadného vícevrstvého žehlení a žehlení silných materiálů šetří čas i energii. Tím, že suchá pára proniká i silnými materiály je lze žehlit pouze z jedné strany (př. jeansy).

 

Aktivní žehlící stůl s odsáváním a ofukem

Funkce odsávání zajistí optimální prostup páry žehleným oděvem a zabraňuje tvorbě kondenzátu. Zároveň brání klouzání oděvu po prkně, žehlený materiál dokonale přilne k potahu. Funkce ofuku vytvoří vzduchový polštář a zajistí tak snadné vyžehlení tvarovaných částí oděvů (např. prsní záševek). Optimální pro žehlení volánků, kašmírových svetrů apod., které si tak zachovají svůj tvar a také zabraňuje prožehlování švů.
Funkce pro nastavení zapnutí a vypnutí ventilátoru v případě, že přestanete žehlit. Jedinečný systém zpožděného zapnutí, vypnutí. Sami si můžete nastavit, za jak dlouho po odložení, žehličky ventilátor vypne, nebo jestli sepne po začátku napařování. Integrovaný ventilátor se díky automatickému spínači spustí vždy při použití páry. Žehlící deska o rozměru 120 x 45 cm umožňuje snadné žehlení i větších kusů prádla. Přední část desky je tvarově konstruována pro pohodlné žehlení košil a blůzek. Součástí je zabudovaný rukávník pro žehlení rukávů triček, kalhot atd.

 

Jedinečná labyrintová žehlící plocha

Patentovaná žehlící plocha pro maximální výsledky při optimální péči o prádlo. Pára je velmi rychle rozdělována na přední část žehlící plochy pomocí malých kanálů. Speciální labyrintová technika zajistí, že pára je dokonale prohřáta a zabrání prskání vody na žehlený materiál. Díky soustředění parních trysek v přední části žehlící plochy dojde k propaření materiálu, změkčení vlákna a zadní část žehličky snadno materiál vysuší a tlakem narovná. Parní film zajišťuje jemné, ale efektivní klouzání žehličky po povrchu prádla. Pro snadné žehlení choulostivých materiálů si můžete dokoupit odnímatelným teflonovým návlekem. ten zajistí snížení teploty plochy při využití maximálního množství páry. Teflon také zabrání vytvoření lesku na materiálu a zabrání spálení vlákna, umožňuje žehlení potisků a dekorací na oděvu bez žehlení naruby. Teflonový návlek najdete zde s označením 20709. Jednoduchým naklapnutím se stane součástí žehličky a zamezí tak přímému kontaktu žehlící plochy s žehleným materiálem.

 

Další funkce parního žehlícího systému TEXI SMART S + B

Automatický parní vyvíječ pozvolně dočerpává vodu tak, aby jste mohli neustále žehlit dle vašich potřeb. Do vyvíječe páry se doporučuje používat voda z vodovodu, pokud ale budete pracovat intenzivněji, změkčená voda prodlouží cykly čištění. Parní vyvíječ je z nerezu a objem kotle je 2 lit., má bezpečnostní ventil, bezpečnostní termostat a kontrolu doplnění vody za pomocí signálu a kontrolky. Žehlící systém dále obsahuje plochu pro odložení žehličky, držák pro zavěšení kabelu žehličky, který zabrání prodření parní hadice a kabelu o hranu stolu. Součástí je také rukávník a elektroparní žehlička se speciální labyrintovou technikou o příkonu 800 W.
Vysoce tepelně odolný potah se spodní změkčenou vrstvou, která zabrání protlačení materiálu na konstrukci. Díky tomu můžete perfektně rozžehlit i švy.

Napájení 230 V, příkon parního vyvíječe 1300 W, váha 26 kg. Celý stůl je kompletní v nerezu, což maximálně prodlužuje životnost zařízení. Žádné plasty jako u jiných předražených značek. I když přelijete, nic se neděje, nerezový systém garantuje, že zařízení nebude poškozeno, nebude rezivět a plasty se nebudou za několik měsíců kroutit a tmavnout.

 

Pozor, můžete používat obyčejnou vodu z vodovodu. Neutrácejte zbytečně za nesmyslné čistící cartridge, které z vás tahají jen peníze. Kotel se jednoduše jednou za čas vyčistí a vypustí spodním šroubem. Jako u profesionálních žehliček.

Záruka 2 roky a český návod.

K prknu můžete dokoupit speciální Parní kartáč TEXI SMART S+B BRUSH